KONST / Litografier / Färglitografi 10188050
nr 1018 8050
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Färglitografi, Robert Högfeldt (1894-1986), 332/360, signerad, motivet: 39x49, blekt
måndag 15 februari 2016
kl 19:28:04
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt